Knutsen, Lotte Grepp

Knutsen, Lotte Grepp (1973-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant
for Oslo 2009-2013
Ansiennitet:
0 år, 70 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 10.09.1973

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Oslo, 2009 - 2013, A.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Barne- og likestillingsdepartementet, 14.03.2008 - 27.03.2009
    Statssekretær, Barne- og likestillingsdepartementet, 27.03.2009 - 20.10.2009
    Statssekretær, Kulturdepartementet, 20.10.2009 - 27.12.2009
    Statssekretær, Helse- og omsorgsdepartementet, 27.12.2011 - 20.04.2012