Haukland, Marianne

Haukland, Marianne (1989-)

Parti:
Høyre
Representant for
Finnmark 2017-2021
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 357 dager

Gå til bildegalleri

Haukland, Marianne møter fast for Bakke-Jensen, Frank.

Biografi

Personalia

  • Født 01.01.1989

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Finnmark, 2017 - 2021, H.

Vararepresentasjoner

  • Møter fast som representant fra 01.10.2017 for Frank Bakke-Jensen.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2018