Keshvari, Mazyar

Keshvari, Mazyar (1981-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem:
Kontroll- og konstitusjonskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 50 dager

Gå til bildegalleri

Keshvari, Mazyar møter fast for Jensen, Siv.

Biografi

Personalia

  • Født 05.03.1981

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 5 for Oslo, 2005 - 2009, FrP.
  • Vararepresentant nr 2 for Oslo, 2009 - 2013, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Oslo, 2013 - 2017, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Oslo, 2017 - 2021, FrP.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 16.10.2013-30.09.2017 for Siv Jensen.
  • Møter fast som representant fra 01.10.2017 for Siv Jensen.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017
    Varamedlem, Valgkomiteen, 22.10.2013 - 30.09.2017

    2017-2021

    Medlem, Kontroll- og konstitusjonskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021