Strand, Marit Knutsdatter

Strand, Marit Knutsdatter (1992-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Oppland 2017-2021
Medlem:
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 110 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 27.04.1992

Stortingsperioder

  • Representant nr 6 for Oppland, 2017 - 2021, Sp.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021