Fagerås, Mona

Fagerås, Mona (1972-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Nordland 2017-2021
Medlem:
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 267 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 09.01.1972

Stortingsperioder

  • Representant nr 9 for Nordland, 2017 - 2021, SV.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 13.02.2018
    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021