Wilkinson, Nicholas

Wilkinson, Nicholas (1988-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Akershus 2017-2021
Medlem:
Helse- og omsorgskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 114 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 15.03.1988

Stortingsperioder

  • Representant nr 12 for Akershus, 2017 - 2021, SV.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Personlig varamedlem, Stortingets delegasjon til Organisasjonen for sikkerhet og samarbeid i Europas (OSSEs) parlamentariske forsamling, 07.11.2017 - 30.09.2021