Myhrvold, Ole André

Myhrvold, Ole André (1978-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Østfold 2017-2021
Medlem
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
1 år, 78 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 10.06.1978

Stortingsperioder

  • Representant nr 7 for Østfold, 2017 - 2021, Sp.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2019