Eide, Petter

Eide, Petter (1959-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem
Justiskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 53 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 15.08.1959

Stortingsperioder

  • Representant nr 16 for Oslo, 2017 - 2021, SV.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Justiskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 24.10.2017 - 30.09.2021