Skulberg, Per Kristian

Skulberg, Per Kristian (1951-)

Parti:
Senterpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Østfold 1993-1997
Ansiennitet:
0 år, 3 dager

Gå til bildegalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 13.01.1951

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Østfold, 1989 - 1993, Sp.
  • Vararepresentant nr 3 for Østfold, 1993 - 1997, Sp.

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Miljøverndepartementet, 15.06.1990 - 03.11.1990
    Statssekretær, Kulturdepartementet, 17.07.1998 - 17.03.2000

Verv

Offentlige verv

  • Medlem Statens kulturminneråd, 1986-1992, nestleder 1993-1996