Olsen, Reidar Engell

Olsen, Reidar Engell (1933-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Telemark 1973-1977
Ansiennitet:
0 år, 9 dager

Gå til bildegalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 10.05.1933

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Telemark, 1969 - 1973, A.
  • Vararepresentant nr 3 for Telemark, 1973 - 1977, A.

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Industridepartementet, 22.10.1973 - 15.01.1976
    Statssekretær, Industridepartementet, 15.01.1976 - 11.01.1978
    Statssekretær, Industridepartementet, 11.01.1978 - 08.10.1979

Verv

Offentlige verv

  • Medlem Rådet for Distriktenes Utbyggingsfond, 1983-1987