Alexandrova, Regina

Alexandrova, Regina (1967-)

Parti:
Høyre
Representant
for Troms 2013-2017
Medlem :
Utenriks- og forsvarskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 322 dager

Gå til bildegalleri

Alexandrova, Regina møter fast for Aspaker, Elisabeth.

Biografi

Personalia

  • Født 20.06.1967

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Troms, 2013 - 2017, H.

Vararepresentasjoner

  • Møter fast som representant fra 16.10.2013 for Elisabeth Aspaker.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Den utvidede utenriks- og forsvarskomité, 17.10.2013 - 30.09.2017
    Medlem, Utenriks- og forsvarskomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i delegasjoner

  • 2013-2017

    Varamedlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 12.11.2013 - 30.09.2017
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til konferansen for overvåking av EUs utenriks-, sikkerhets- og forsvarspolitikk, 12.11.2013 - 30.09.2017
    Medlem, Europautvalget, 17.10.2013 - 30.09.2017