Steffensen, Roy

Steffensen, Roy (1980-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Rogaland 2017-2021
Leder:
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 21 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 10.09.1980

Stortingsperioder

  • Representant nr 11 for Rogaland, 2013 - 2017, FrP.
  • Representant nr 6 for Rogaland, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Varamedlem, Valgkomiteen, 08.10.2013 - 30.09.2017
    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 17.10.2013 - 02.10.2015
    Medlem, Finanskomiteen, 02.10.2015 - 30.09.2017

    2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 12.10.2017 - 17.10.2017
    Leder, Utdannings- og forskningskomiteen, 17.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2013-2017

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 24.10.2013 - 30.09.2014

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2013-2017

    Tredje varamedlem gruppestyret, Fremskrittspartiet, 17.10.2013 - 30.09.2015