Sjåstad, Runar

Sjåstad, Runar (1968-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Finnmark 2017-2021
Medlem:
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 219 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 28.08.1968

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 5 for Finnmark, 2001 - 2005, A.
  • Vararepresentant nr 5 for Finnmark, 2009 - 2013, A.
  • Vararepresentant nr 2 for Finnmark, 2013 - 2017, A.
  • Representant nr 1 for Finnmark, 2017 - 2021, A.

Medlemskap i presidentskapet

  • 2017-2021

    Sekretær, Stortinget, 07.10.2017 - 30.09.2018

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 26.10.2017 - 30.09.2021