Ness, Steinar

Ness, Steinar (1959-)

Parti:
Senterpartiet
Vararepresentant for
Sogn og Fjordane 2017-2021
Ansiennitet:
0 år, 11 dager

Gå til bildegalleri

Ness, Steinar er vararepresentant for Navarsete, Liv Signe som er i permisjon.

Biografi

Personalia

  • Født 10.02.1959

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Sogn og Fjordane, 1981 - 1985, Sp.
  • Vararepresentant nr 3 for Sogn og Fjordane, 1985 - 1989, Sp.
  • Vararepresentant nr 1 for Sogn og Fjordane, 2017 - 2021, Sp.

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Miljøverndepartementet, 20.10.1989 - 05.08.1990
    Politisk rådgiver, Kommunal- og arbeidsdepartementet, kommunalsaker, 03.11.1997 - 01.01.1998
    Politisk rådgiver, Kommunal- og regionaldepartementet, 01.01.1998 - 18.03.1999
    Politisk rådgiver, Kommunal- og regionaldepartementet, 18.03.1999 - 19.09.1999