Kosmo, Silvia K.

Kosmo, Silvia K. (1977-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Vestfold 2005-2009
Ansiennitet:
3 år, 5 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 30.03.1977

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Vestfold, 2005 - 2009, A.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 29.09.2006-30.09.2009 for Dag Terje Andersen.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2005-2009

    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 05.10.2006 - 30.09.2009