Reiten, Steinar

Reiten, Steinar (1963-)

Parti:
Kristelig Folkeparti
Representant for
Møre og Romsdal 2017-2021
Medlem:
Næringskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 295 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 10.05.1963

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Hedmark, 2001 - 2005, KrF.
  • Vararepresentant nr 1 for Møre og Romsdal, 2009 - 2013, KrF.
  • Vararepresentant nr 1 for Møre og Romsdal, 2013 - 2017, KrF.
  • Representant nr 9 for Møre og Romsdal, 2017 - 2021, KrF.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Næringskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 24.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2017-2021

    Andre vara innpisker, Kristelig Folkeparti, 06.10.2017 - 30.09.2021