Lode, Trond

Lode, Trond (1974-)

Parti:
Senterpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Rogaland 2005-2009
Ansiennitet:
2 år, 18 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 19.09.1974

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Rogaland, 2005 - 2009, Sp.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 21.09.2007-30.09.2009 for Magnhild Meltveit Kleppa.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2005-2009

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 04.10.2007 - 09.10.2007
    Andre nestleder, Familie- og kulturkomiteen, 09.10.2007 - 30.09.2009

Medlemskap i delegasjoner

  • 2005-2009

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 18.10.2007 - 30.09.2009