Nilsen, Tom-Christer

Nilsen, Tom-Christer (1969-)

Parti:
Høyre
Representant for
Hordaland 2017-2021
Medlem:
Næringskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 21 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 28.08.1969

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Hordaland, 2009 - 2013, H.
  • Representant nr 13 for Hordaland, 2017 - 2021, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Næringskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Statsministerens kontor, 16.12.2015 - 11.05.2016
    Statssekretær, Samferdselsdepartementet, 11.05.2016 - 30.09.2017