Aarbergsbotten, Torhild

Aarbergsbotten, Torhild (1969-)

Parti:
Høyre
Sist innvalgt som vararepresentant for
Sør-Trøndelag 2013-2017
Ansiennitet:
1 år, 324 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 06.12.1969

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Sør-Trøndelag, 2009 - 2013, H.
  • Vararepresentant nr 1 for Sør-Trøndelag, 2013 - 2017, H.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 16.12.2015-30.09.2017 for Linda C. Hofstad Helleland.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 18.12.2015 - 30.09.2017