Storehaug, Tore

Storehaug, Tore (1992-)

Parti:
Kristelig Folkeparti
Representant for
Sogn og Fjordane 2017-2021
Medlem:
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 203 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 18.02.1992

Stortingsperioder

  • Representant nr 4 for Sogn og Fjordane, 2017 - 2021, KrF.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2018