Kristensen, Turid

Kristensen, Turid (1966-)

Parti:
Høyre
Representant for
Akershus 2017-2021
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 19 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 08.10.1966

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 8 for Akershus, 2013 - 2017, H.
  • Representant nr 14 for Akershus, 2017 - 2021, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021