Helgesen, Vidar

Helgesen, Vidar (1968-)

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 21.11.1968

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Utenriksdepartementet, 19.10.2001 - 17.10.2005
    Statsråd, Statsministerens kontor, 16.10.2013 - 16.12.2015
    Statsråd, Klima- og miljødepartementet, 16.12.2015 - 17.01.2018