Harsvik, Wegard

Harsvik, Wegard (1967-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant
for Nordland 1989-1993
Ansiennitet:
0 år, 167 dager

Gå til bildegalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 19.07.1967

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Nordland, 1989 - 1993, A.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Kirke-, utdannings- og forskningsdepartementet, 28.03.2000 - 19.10.2001
    Statssekretær, Helse- og omsorgsdepartementet, 21.10.2005 - 03.12.2007
    Statssekretær, Kultur- og kirkedepartementet, 03.12.2007 - 20.10.2009