09.15 - 09.25
|
REDD BARNA Thale Skybak, flyktningrådgiver Janne Raanes, leder Norgesprogrammet
|
09.25 - 09.35
|
RØDE KORS Grete Herlofsen, avdelingsleder
|
09.35 - 09.45
|
NORSK FOLKEHJELP Trygve Augestad, seksjonsleder Anne Cathrine Seland, organisasjonssjef Liv Tørres, generalsekretær
|
09.45 - 09.55
|
NORSK ELVARMEFORENING Kristin Hessen, styreleder Jan Harsem, informasjonsansvarlig
|
09.55 - 10.05
|
HALTI KVENKULTURSENTER IKS Lisa Vangen, daglig leder Halti Kvenkultursenter IKS Johanne Sommersæter, spesialrådgiver, Halti kvenkultursenter IKS Ivar Johnsen, generalsekretær i Norske kveners forbund
|
10.05 - 10.15
|
FRIVILLIGHET NORGE Birgitte Brekke, generalsekretær Stian Slotterøy, leder for kommunikasjon og utredning
|
10.15 - 10.25
|
PAUSE
|
10.25 - 10.40
|
UNIO Anders Folkestad, leder Erik Orskaug, sjefsøkonom
|
10.40 - 10.50
|
UTDANNINGSFORBUNDET Haldis Holst, 1.nestleder Hege Hagevik Bogen, samfunnsøkonom
|
10.50 - 11.00
|
NORSK FYSIOTERAPEUTFORBUND Eilin Ekeland, forbundsleder Elin Bjor, seniorrådgiver
|
11.00 - 11.10
|
NORSK KULTURARV Inger-Lise Skarstein, styreleder Simen Bjørgen, direktør
|
11.10 - 11.20
|
FAGFORBUNDET Fanny Voldnes, leder Samfunnsøkonomisk enhet Anne Grethe Krogh, leder omstillingsenheten
|
11.20 - 11.30
|
NORGES BLINDEFORBUND Atle Lunde, forbundsleder Sverre Fuglerud, leder seksjon informasjon og interessepolitikk Stian Larsen. interessepolitisk rådgiver
|
11.30 - 12.30
|
PAUSE
|
12.30 - 12.40
|
MILJØSTIFTELSEN BELLONA Guro Nereng, rådgiver energieffektivisering Sindre Østby Stub, rådgiver industri og energieffektivisering
|
12.40 - 12.50
|
NATURVERNFORBUNDET Audun Randen Johnsen, energi- og klimarådgiver
|
12.50 - 13.00
|
BARNEOMBUDET Reidar Hjermann, barneombud Andreas Blaauw Hval, kommunikasjonsrådgiver Anders P. Cameron, rådgiver
|
13.00 - 13.10
|
NORSK FORBUND FOR UTVIKLINGSHEMMEDE Jens Petter Gitlesen, forbundsleder Hedvig Ekberg, juridisk rådgiver Vibeke Seim-Haugen
|
13.10 - 13.20
|
UNGE FUNKSJONSHEMMEDE Martin Kaasgaard Nielsen, dagleg leiar Tore Syvert Haga, rådgjevar
|
13.20 - 13.30
|
PENSJONISTFORBUNDET Harald Norman Inger Johanne Knudsen Ragnhild Nestaas
|
13.30 - 13.40
|
FELLESORGANISASJONEN FO Ellen Galaasen, medlem av arbeidsutvalg Karoline Bakka Hjertø, fagkonsulent
|
13.40 - 13.50
|
NORGES HANDIKAPFORBUND Arne Lein, forbundsleder Janne Skei, nestleder samfunnsavdelingen
|
13.50 - 14.05
|
PAUSE
|
14.05 - 14.15
|
KA KIRKELIG ARBEIDSGIVER- OG INTERESSEORGANISASJON Frank Grimstad, adm. dir. Øystein Dahle, avd.dir. Oddbjørn Sørmoen, avd. dir.
|
14.15 - 14.25
|
NORGES IDRETTSFORBUND OG OLYMPISKE OG PARALYMPISKE KOMITÉ Børre Rognlien, president Kristin Kloster Aasen Per Tøien, kommunikasjonssjef
|
14.25 - 15.25
|
KS OG KS BEDRIFT Bjørg Tyssdal Moe Helge Eide Per Rickard Johansen Rune Bye Bjarne Haslund Kjell Torgeir Skjetne
|