10.30 - 10.50
|
UNHCR NORTHERN EUROPE Deputy Regional Representative (Protection), Karolina Lindholm Billing
|
10.50 - 10.55
|
Pause
|
|
Felles høringsrunde med 7 instanser
|
10.55 - 11.00
|
KS Fagleder Nina Gran Spesialrådgiver Audun Kvale
|
11.00 - 11.05
|
FELLESORGANISASJONEN (FO) FOs forbundsledelse Kathrine H Martinsen Kommunikasjonsleder Camilla Moe Røisland
|
11.05 - 11.10
|
NOAS Rådgiver Jon Ole Martinsen Rådgiver Mari Seilskjær Juridisk seniorrådgiver Andreas Furuseth
|
11.10 - 11.15
|
ADVOKATFORENINGEN Leder Erik Keiserud Politisk rådgiver Stian Oen
|
11.15 - 11.20
|
LIKESTILLINGS- OG DISKRIMINERINGSOMBUDET Avdelingsleder Guri Gabrielsen Hestflått Seniorrådgiver Gro Wærstad Rådgiver Miriam Kveen
|
11.20 - 11.25
|
JUSS-BUSS Medarbeider Saqib Razaq Medarbeider Ingeborg Folkestad Breistein
|
11.25 - 11.30
|
JURIDISK RÅDGIVNING FOR KVINNER (JURK) Saksbehandler Rut Severinsen Saksbehandler Sargi Singh Fagansvarlig Hanna Rummelhoff Saksbehandler Hibo Adam
|
11.30 - 12.05
|
Felles spørsmålsrunde
|
12.05 - 12.35
|
Pause
|
|
Felles høringsrunde med 7 instanser
|
12.35 - 12.40
|
RØDE KORS Leder av Politikk og Folkerettsseksjonen Mads Harlem Juridisk seniorrådgiver Charlotte Bayegan Politisk seniorrådgiver Per Anders Langerød
|
12.40 - 12.45
|
UNICEF NORGE Juridisk Rådgiver Ivar Stokkereit
|
12.45 - 12.50
|
BARNEOMBUDET Kommunikasjonssjef Tone Foss Aspevoll Seniorrådgiver Anders Cameron
|
12.50 - 12.55
|
LNU - LANDSRÅDET FOR NORGES BARNE- OG UNGDOMSORGAN Påtroppende nestleder Benjamin Skiaker Myrstad Politisk rådgiver Markus Nilsen Rotevatn
|
12.55 - 13.00
|
REDD BARNA Seksjonsleder Barn i Norge Thale Skybak Spesialrådgiver barn på flukt Camilla Engeset Spesialrådgiver barns rettigheter Sanne Hofman
|
13.00 - 13.05
|
PRESS Sentralstyremedlem Margrete Bjørge Katanasho Usman Bashir
|
13.05 - 13.10
|
SOS-BARNEBYER Leder for nasjonale programmer Sissel Aarak Rådgiver Heidi Melby
|
13.10 - 13.45
|
Felles spørsmålsrunde
|
13.45 - 14.05
|
Pause
|
|
Felles høringsrunde med 7 instanser
|
14.05 - 14.10
|
KUN Seniorrådgiver Helga Eggebø
|
14.10 - 14.15
|
NORSK FOLKEHJELP Politisk rådgiver Lise Mensner Politisk rådgiver generalsekretær Kari Eliassen
|
14.15 - 14.20
|
FLYKTNINGHJELPEN Seniorrådgiver Pål Nesse
|
14.20 - 14.25
|
AMNESTY INTERNATIONAL NORGE Generalsekretær John Egenæs Kampanjeleder Nina Langslet Aksjonskoordinator Katinka Asplin
|
14.25 - 14.30
|
SELVHJELP FOR INNVANDRERE OG FLYKTNINGER (SEIF) Org. leder Gerd Fleischer Prosjektleder Georg Schjerven Hansen
|
14.30 - 14.35
|
MIRA RESSURSSENTER FOR KVINNER MED MINORITETSBAKGR Leder Fakhra Salimi Prosjekt- og aktivitetsansvarlig Khansa Ali Adm. ansvarlig Gro Elisabeth Høye Kvigne
|
14.35 - 14.40
|
ANTIRASISTISK SENTER Leder Rune Berglund Steen Nestleder Mari Linløkken Rådgiver Maria Wasvik
|
14.40 - 15.15
|
Felles spørsmålsrunde
|
15.15 - 15.25
|
Pause
|
|
Felles høringsrunde med 6 instanser
|
15.25 - 15.30
|
FORENINGEN AV TOLVTE JANUAR Operasjonsleder Evy Ellingvåg
|
15.30 - 15.35
|
DEN ORTODOKSE KIRKEN OG FILOXENOS.ORG Fader Christoforos Schuff
|
15.35 - 15.40
|
MENNESKER I LIMBO Styreleder og biskop emeritus Tor B Jørgensen
|
15.40 - 15.45
|
FOREIGN SKILLED WORKERS IN NORWAY Siavash Alikhani Pendar Khoshbakht
|
15.45 - 15.50
|
VERGEFORENINGEN FØLGESVENNEN Styremedlem Eirin Strifeldt Nestleder Ine Johannessen
|
15.50 - 15.55
|
SPERANZA FILM Margreth Olin
|
15.55 - 16.25
|
Felles spørsmålsrunde
|