10.15 - 10.23
|
KS Gunn Marit Helgesen, styreleder KS Tore Sandvik, fylkesordfører Trøndelag Helge Eide, områdedirektør KS Arild Eielsen, prosjektleder KS
|
10.23 - 10.31
|
HEDMARK FYLKESKOMMUNE Thomas Breen, fylkesråd
|
10.31 - 10.39
|
OPPLAND FYLKESKOMMUNE Kjersti Bjørnstad, komitéleder, næring, miljø og klima
|
10.39 - 10.47
|
NYE VIKEN FYLKESKOMMUNE Roger Ryberg, fylkesordfører i Buskerud Ole Haabeth, fylkesordfører i Østfold Simen Nord, gruppeleder for Høyre/opposisjonsleder i Østfold Kristian Thowsen, fylkesdirektør på fylkesrådsleders kontor i nye Viken Tone Stenbek, informasjonssjef i Østfold
|
10.47 - 10.55
|
VESTFOLD OG TELEMARK FYLKESKOMMUNER Sven Tore Løkslid, fylkesordfører Rune Hogsnes, fylkesordfører
|
10.55 - 11.03
|
ROGALAND FYLKESKOMMUNE Anja Endresen
|
11.03 - 11.11
|
HORDALAND FYLKESKOMMUNE Anne Gine Hestetun, fylkesordfører
|
11.11 - 11.19
|
SOGN OG FJORDANE FYLKESKOMMUNE Jenny Følling, fylkesordførar Tore Eriksen, fylkesrådmann
|
11.19 - 11.27
|
TRØNDELAG FYLKESKOMMUNE Tore O. Sandvik, fylkesordfører Karen Espelund, fylkesdirektør for kultur og folkehelse
|
11.27 - 11.35
|
NORDLAND FYLKESKOMMUNE Tomas Norvoll, fylkesrådsleder Ingelin Noresjø, fylkesråd for næring Allan Ellingsen, gruppeleder Andreas Flåm, politisk rådgiver
|
11.35 - 11.43
|
TROMS FYLKESKOMMUNE Stein Ovesen, stabssjef Widar Skogan, fylkesråd for plan og økonomi
|
11.43 - 11.51
|
FELLESORGANISASJONEN (FO) Kathrine H. Martinsen, FOs forbundsledelse Haavard Ostermann, rådgiver Tonje Wejden, rådgiver
|
11.51 - 12.30
|
Pause
|
12.30 - 12.38
|
FJELLNETTVERKET Kari Randen, daglig leder Steinar Berthelsen, styreleder
|
12.38 - 12.46
|
KRAFTFYLKA Niklas Tessem, daglig leder
|
12.46 - 12.54
|
NHO Per Øyvind Langeland, avdelingsdirektør Rune Foshaug, avdelingsdirektør Lasse Billington, seniorrådgiver
|
12.54 - 13.02
|
UNIO Ragnhild Lied, leiar Ina Smith-Meyer, seniorrådgiver
|
13.02 - 13.10
|
VOKSENOPPLÆRINGSFORBUNDET Gro Holstad, generalsekretær Nils Michael Nilsson Ramsøy, rådgiver Tove Johansen, studieforbundet AOF
|
13.10 - 13.18
|
NORSK TJENESTEMANNSLAG Torstein Brechan, forbundssekretær Leif Helland, forbundssekretær Ashna Sablagi, tillitsvalgt i IMDi
|
13.18 - 13.26
|
ABELIA Daniel Ras-Vidal, leder for innovasjon Håkon Haugli, administrerende direktør
|
13.26 - 13.34
|
NÆRINGSHAGENE I NORGE Stig Hansen, styreleder
|
13.34 - 13.42
|
BYGGENÆRINGENS LANDSFORENING Jon Sandnes, administrerende direktør Jomar Talsnes Heggdal, fagsjef næringpolitikk
|
13.42 - 13.50
|
SJØMAT NORGE Trond Davidsen, viseadministrerende direktør Jon Arne Grøttum, direktør havbruk
|
13.50 - 13.58
|
DEN NORSKE LEGEFORENING Marit Hermansen, president Christer Mjåset, visepresident
|
13.58 - 14.15
|
Pause
|
14.15 - 14.23
|
NORGES BLINDEFORBUND Sverre Fuglerud , seksjonsleder Espen Lahnstein, rådgiver Stian Innerdal, spesialrådgiver
|
14.23 - 14.31
|
NORGES FORSKNINGSRÅD Anne Kjersti Fahlvik
|
14.31 - 14.39
|
FORSKNINGSINSTITUTTENES FELLESARENA, FFA Agnes Landstad, daglig leder Lars Holden, styreleder
|
14.39 - 14.47
|
TEKNA - TEKNISK-NATURVITENSKAPELIG FORENING Line Henriette Holten, konstituert generalsekretær Knut Frydenlund, rådgiver
|
14.47 - 14.55
|
FORENINGEN FOR INNOVASJONSSELSKAPER I NORGE - FIN Anders Haugland, styreleder
|
14.55 - 15.03
|
NHO REISELIV Kristin Devold, adm.dir. Ole Michael Bjørndal, næringspolitisk fagsjef
|
15.03 - 15.11
|
NORSK REISELIV Per-Arne Tuftin, direktør
|
15.11 - 15.19
|
NORSK FRILUFTSLIV Hans Erik Lerkelund, fagsjef naturforvaltning Siri Meland, fagsjef samfunnskontakt
|
15.19 - 15.27
|
NATURVERNFORBUNDET Maren Esmark, generalsekretær
|
15.27 - 15.35
|
NORSK SENTER FOR FLERKULTURELL VERDISKAPING (NSFV) Dankert Freilem, styreleder Vibeke Hammer Madsen, styremedlem Zahra Moini, daglig leder
|
15.35 - 15.43
|
OFOTEN REGIONRÅD Geir Ketil Hansen, varaordfører, Narvik kommune Sigbjørn Astrup, adm. Ofoten regionråd Hanne Winther, rådgiver, Futurum
|
15.43 - 15.51
|
FRIVILLIGHET NORGE Siri Holm Lønseth, politisk rådgiver Stian Slotterøy Johnsen, generalsekretær Bjørn Lindstad, politisk seniorrådgiver
|
15.51 - 15.59
|
REDD BARNA Kaja Hegg, spesialrådgiver, barns rettigheter internett Kristin Jonassen Nordby, politisk seniorrådgiver Thale Skybak, seksjonsleder for Norgesprogrammet
|
15.59 - 16.07
|
MESTA AS Kurt Opseth, adm. direktør
|
16.07 - 16.15
|
MASKINENTREPRENØRENES FORBUND (MEF) Tore Andreas Larsen, næringspolitisk rådgiver
|
16.15 - 16.23
|
FINNMARK FYLKESKOMMUNE Remi Strand, gruppeleder for Ap i fylkestinget Ketil Steigen, spesialrådgiver
|