|
Felles høring med 3 instanser
|
12.00 - 12.10
|
NÆRINGSLIVETS HOVEDORGANISASJON (NHO) Anniken Hauglie, viseadm. direktør
|
12.10 - 12.20
|
LANDSORGANISASJONEN I NORGE (LO) Terje Olsson, sekretær Liv Anna Lindman, rådgiver
|
12.20 - 12.30
|
KOMMUNESEKTORENS ORGANISASJON (KS) Torbjørn Eika, sjeføkonom Helga Birgitte Aasdalen, spesialrådgiver
|
12.30 - 12.55
|
Felles spørsmålsrunde
|
12.55 - 13.00
|
Pause
|
|
Felles høring med 2 instanser
|
13.00 - 13.10
|
SJØMAT NORGE Geir Ove Ystmark, adm. direktør Peder Weidemann Egseth, fagsjef næringspolitikk Kjell Bjordal, representant Line Ellingsen, styremedlem
|
13.10 - 13.20
|
SJØMATBEDRIFTENE Robert H. Eriksson, adm. direktør
|
13.20 - 13.45
|
Felles spørsmålsrunde
|
13.45 - 13.55
|
Pause
|
|
Felles høring med 4 instanser
|
13.55 - 14.00
|
NETTVERK FJORD- OG KYSTKOMMUNER Bernt Lind-Aaby, daglig leder
|
14.00 - 14.05
|
NORGES FISKARLAG Erling Holmeset, økonomisjef
|
14.05 - 14.10
|
FELLESFORBUNDET Christian Justnes, forbundssekretær Dag Odnes, rådgiver Bård Jordfall, rådgiver Maria Bjørnsen, rådgiver
|
14.10 - 14.15
|
NORSK NÆRINGS- OG NYTELSESMIDDELARBEIDERFORBUND Anne Berit Aker Hansen, forbundsleder Yngve Hansen, forbundssekretær Lars Iver Wiig, rådgiver
|
14.15 - 14.40
|
Felles spørsmålsrunde
|
14.40 - 14.50
|
Pause
|
|
Felles høring med 7 instanser
|
14.50 - 14.55
|
FISKEBÅT Jan Ivar Maråk, ass. direktør
|
14.55 - 15.00
|
BRØNNBÅTEIERNES FORENING Linn Hosteland, sekretariatsleder Karsten Sprenger, rådgiver
|
15.00 - 15.05
|
NORSK INDUSTRI Stein Lier-Hansen, adm. direktør Knut Erling Sunde, direktør
|
15.05 - 15.10
|
KYSTREDERIENE Karsten Sprenger, næringspolitisk rådgiver Linn Hosteland, næringspolitisk rådgiver
|
15.10 - 15.15
|
GLOBAL AQUACULTURE TECH HUB Harald Tom Nesvik, styremedlem
|
15.15 - 15.20
|
BLUE PLANET Eivind Helland, general manager
|
15.20 - 15.25
|
DET NORSKE HANDELSKAMMERFORBUND Tom-Christer Nilsen Harald Minge, styreleder Børge Belsvåg, næringspolitisk leder
|
15.25 - 15.50
|
Felles spørsmålsrunde
|