Linnestad, Anne Kristine

Linnestad, Anne Kristine (1961-)

Parti:
Høyre
Representant for
Akershus 2017-2021
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 232 dager

Gå til bildegalleri

Linnestad, Anne Kristine møter fast for Asheim, Henrik.

Biografi

Personalia

  • Født 19.12.1961

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Akershus, 2017 - 2021, H.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 01.10.2017-26.11.2017 for Henrik Asheim.
  • Møtte fast som representant 24.01.2020-30.09.2021 for Henrik Asheim.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 26.11.2017
    Medlem, Finanskomiteen, 30.01.2020 - 30.09.2021