Skjæran, Bjørnar

Skjæran, Bjørnar (1966-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Nordland 2021-2025
Andre nestleder
Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet:
2 år, 201 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 28.05.1966

Stortingsperioder

  • Representant nr 1 for Nordland, 2021 - 2025, A.

Vararepresentasjoner

  • Medlem av Regjeringen 14.10.2021-16.10.2023, Karianne B. Bråthen møtte som representant.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Finanskomiteen, 20.10.2023 - 03.04.2024
    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 03.04.2024 - 09.04.2024
    Andre nestleder, Arbeids- og sosialkomiteen, 09.04.2024 - 30.09.2025

Medlemskap i regjering

  • Statsråd, Nærings- og fiskeridepartementet, 14.10.2021 - 16.10.2023
    Statsråd, Arbeids- og inkluderingsdepartementet, 04.03.2022 - 07.03.2022