Lie, Kathy

Lie, Kathy (1964-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Buskerud 2021-2025
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 117 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 14.03.1964

Stortingsperioder

  • Representant nr 8 for Buskerud, 2021 - 2025, SV.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022