Kjølmoen, Per Vidar

Kjølmoen, Per Vidar (1973-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Møre og Romsdal 2021-2025
Medlem
Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet:
2 år, 196 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Arbeids- og sosialkomiteen

Medlem
20.10.2023 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Medlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Arbeiderpartiet

Medlem gruppestyret
24.11.2021 - 30.09.2025

Biografi

Personalia

  • Født 03.05.1973

Stortingsperioder

  • Representant nr 2 for Møre og Romsdal, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Næringskomiteen, 19.10.2021 - 30.11.2021
    Andre nestleder, Næringskomiteen, 30.11.2021 - 20.10.2023
    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 20.10.2023 - 30.09.2025

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2021-2025

    Medlem gruppestyret, Arbeiderpartiet, 24.11.2021 - 30.09.2025