Mathisen, Øystein

Mathisen, Øystein (1991-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Nordland 2021-2025
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 68 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 17.03.1991

Stortingsperioder

  • Representant nr 7 for Nordland, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 28.10.2021 - 30.09.2025