Gram, Bjørn Arild

Gram, Bjørn Arild (1972-)

Parti:
Senterpartiet
Vararepresentant for
Nord-Trøndelag 2017-2021
Ansiennitet:
0 år, 17 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 07.05.1972

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Nord-Trøndelag, 1993 - 1997, Sp.
  • Vararepresentant nr 2 for Nord-Trøndelag, 2001 - 2005, Sp.
  • Vararepresentant nr 2 for Nord-Trøndelag, 2005 - 2009, Sp.
  • Vararepresentant nr 1 for Nord-Trøndelag, 2013 - 2017, Sp.
  • Vararepresentant nr 1 for Nord-Trøndelag, 2017 - 2021, Sp.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 01.10.2013-16.10.2013 for Marit Arnstad.

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Finansdepartementet, 17.10.2005 - 12.10.2007