Myrseth, Cecilie

Myrseth, Cecilie (1984-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Troms 2017-2021
Medlem:
Næringskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 207 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 27.07.1984

Stortingsperioder

  • Representant nr 1 for Troms, 2017 - 2021, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Næringskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 24.10.2017 - 30.09.2021
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til det parlamentariske partnerskapet Asia-Europa (ASEP), 26.10.2017 - 30.09.2021