Mehl, Emilie Enger

Mehl, Emilie Enger (1993-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Hedmark 2017-2021
Medlem:
Justiskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 110 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 08.08.1993

Stortingsperioder

  • Representant nr 6 for Hedmark, 2017 - 2021, Sp.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Justiskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 24.10.2017 - 30.09.2021