Lahnstein, Erik

Lahnstein, Erik (1972-)

Tilhører

Statsministerens kontor

Statssekretær
28.09.2012 -

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 23.06.1972

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Samferdselsdepartementet, 19.10.2007 - 04.01.2010
    Statssekretær, Utenriksdepartementet, 04.01.2010 - 03.02.2012
    Statssekretær, Samferdselsdepartementet, 03.02.2012 - 28.09.1912
    Statssekretær, Statsministerens kontor, 28.09.2012 -