Iversen, Geir Adelsten

Iversen, Geir Adelsten (1954-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Finnmark 2017-2021
Medlem
Næringskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 45 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 20.09.1954

Stortingsperioder

  • Representant nr 4 for Finnmark, 2017 - 2021, Sp.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Næringskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021