Barstad, Gina Knutson

Barstad, Gina Knutson (1986-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Vararepresentant for
Hordaland 2017-2021
Ansiennitet:
2 år, 156 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 28.04.1986

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Hordaland, 2009 - 2013, SV.
  • Vararepresentant nr 1 for Hordaland, 2013 - 2017, SV.
  • Vararepresentant nr 1 for Hordaland, 2017 - 2021, SV.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 20.10.2009-05.03.2012 for Audun Lysbakken.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2009-2013

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 22.10.2009 - 05.03.2012

Medlemskap i delegasjoner

  • 2009-2013

    Medlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 21.10.2009 - 05.03.2012
    Medlem, Europautvalget, 22.10.2009 - 05.03.2012
    Delegat, FNs generalforsamling, 2010 -

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2009-2013

    Varamedlem gruppestyret, Sosialistisk Venstreparti, 04.11.2009 - 05.10.2011
    Medlem gruppestyret, Sosialistisk Venstreparti, 05.10.2011 - 05.03.2012