Størvold, Guri

Størvold, Guri ([BirthDate])

Tilhører

Kommunal- og regionaldepartementet

Statssekretær
20.10.2009 -

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Kommunal- og regionaldepartementet, 17.10.2005 - 21.09.2007
    Statssekretær, Olje- og energidepartementet, 21.09.2007 - 20.06.2008
    Statssekretær, Samferdselsdepartementet, 12.09.2008 - 20.10.2009
    Statssekretær, Kommunal- og regionaldepartementet, 20.10.2009 -