Gimse, Guro Angell

Gimse, Guro Angell (1971-)

Parti:
Høyre
Representant for
Sør-Trøndelag 2017-2021
Medlem
Justiskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 73 dager

Gå til bildegalleri

Gimse, Guro Angell møter fast for Helleland, Linda C. Hofstad.

Biografi

Personalia

  • Født 20.07.1971

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Sør-Trøndelag, 2017 - 2021, H.

Vararepresentasjoner

  • Møter fast som representant fra 01.10.2017 for Linda C. Hofstad Helleland.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Justiskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021