Lunde, Heidi Nordby

Lunde, Heidi Nordby (1973-)

Parti:
Høyre
Representant for
Oslo 2013-2017
Medlem:
Finanskomiteen
Ansiennitet:
3 år, 344 dager

Gå til bildegalleri

Lunde, Heidi Nordby møter fast for Søreide, Ine M. Eriksen.

Biografi

Personalia

  • Født 03.02.1973

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Oslo, 1993 - 1997, FrP. (01.10.1993 - 03.05.1994)
  • Vararepresentant nr 3 for Oslo, 1993 - 1997 (03.05.1994 - 30.09.1997)
  • Vararepresentant nr 3 for Oslo, 2009 - 2013, H.
  • Vararepresentant nr 1 for Oslo, 2013 - 2017, H.

Vararepresentasjoner

  • Møter fast som representant fra 16.10.2013 for Ine M. Eriksen Søreide.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Finanskomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i delegasjoner

  • 2013-2017

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 24.10.2013 - 30.09.2017
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 23.05.2016 - 30.09.2017