Olsen, Stine Margrethe Knutsdatter

Olsen, Stine Margrethe Knutsdatter (1989-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Telemark 2017-2021
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 79 dager

Gå til bildegalleri

Olsen, Stine Margrethe Knutsdatter møter fast for Hoksrud, Bård.

Biografi

Personalia

  • Født 03.11.1989

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Telemark, 2017 - 2021, FrP.

Vararepresentasjoner

  • Møter fast som representant fra 31.08.2018 for Bård Hoksrud.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 12.09.2018 - 30.09.2021