Tungesvik, Steinulf

Tungesvik, Steinulf (1965-)

Parti:
Senterpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Hordaland 2009-2013

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 24.12.1965

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Hordaland, 2009 - 2013, Sp.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Sosial- og helsedepartementet, 01.11.1997 - 01.02.1999
    Statssekretær, Sosial- og helsedepartementet, 01.02.1999 - 17.03.2000
    Statssekretær, Samferdselsdepartementet, 21.10.2005 - 29.02.2008
    Statssekretær, Samferdselsdepartementet, 13.02.2012 - 01.04.2012