Halleland, Terje

Halleland, Terje (1966-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Rogaland 2017-2021
Medlem:
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 202 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 14.04.1966

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Rogaland, 2005 - 2009, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Rogaland, 2009 - 2013, FrP.
  • Representant nr 12 for Rogaland, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 24.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i regjering

  • Konstituert statssekretær, Landbruks- og matdepartementet, 15.04.2016 - 30.04.2017

Verv

Tillitsverv i partier

  • Varamedlem FrPs sentralstyre fra 2013