Soleim, Vetle Wang

Soleim, Vetle Wang (1993-)

Parti:
Høyre
Representant for
Møre og Romsdal 2017-2021
Medlem:
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 77 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 05.03.1993

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Møre og Romsdal, 2013 - 2017, H.
  • Representant nr 8 for Møre og Romsdal, 2017 - 2021, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2018
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 24.10.2017 - 30.09.2021