Nordlund, Willfred

Nordlund, Willfred (1988-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Nordland 2017-2021
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 89 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 18.04.1988

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Nordland, 2009 - 2013, Sp.
  • Vararepresentant nr 1 for Nordland, 2013 - 2017, Sp.
  • Representant nr 3 for Nordland, 2017 - 2021, Sp.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 26.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 05.10.2018 - 30.09.2019

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2017-2021

    Andre varamedlem gruppestyret, Senterpartiet, 02.10.2017 - 30.09.2021