Søk
Søk i saker og publikasjoner fra Stortinget og regjeringen og redaksjonelle artikler tilbake til 1996. For historiske saker, se eget søk.
Du bruker en gammel nettleser. For å kunne bruke all funksjonalitet i nettsidene må du bytte til en nyere og oppdatert nettleser. Se oversikt over støttede nettlesere.
Komiteens medlemmer fra Fremskrittspartiet og Kristelig Folkeparti vil vise til innstilling fra kontroll- og konstitusjonskomiteen om bevilgninger på statsbudsjettet, at Slottet har mange kulturskatter som for tiden er på lager, og således ikke tilgjengelig for publikum. Disse medlemmer vil derfor be Fornyings-, administrasjons- og kirkedepartementet vurdere muligheten for å opprette et slottsmuseum.