Søk
Søk i saker og publikasjoner fra Stortinget og regjeringen og redaksjonelle artikler tilbake til 1996. For historiske saker, se eget søk.
Du bruker en gammel nettleser. For å kunne bruke all funksjonalitet i nettsidene må du bytte til en nyere og oppdatert nettleser. Se oversikt over støttede nettlesere.
"Sunnhordland Lufthavn A/S har til no basert drifta på ekstraordinære tiltak i påvente av ei avgjerdsle om framtidig status gjennom luftfarts- meldinga. Kan samferdselsministeren syta for at denne meldinga kjem til Stortinget så snart som mogeleg?"
Datert: 07.05.1991
Besvart: 15.05.1991 av samferdselsminister Kjell Opseth

Britt Harkestad (KrF): "Sunnhordland Lufthavn A/S har til no basert drifta på ekstraordinære tiltak i påvente av ei avgjerdsle om framtidig status gjennom luftfarts- meldinga.
Kan samferdselsministeren syta for at denne meldinga kjem til Stortinget så snart som mogeleg?"