09.00 - 09.40
|
FLYKTNINGHJELPEN leder samfunnsavd. Rolf A. Vestvik Redd Barna generalsekretær Gro Brækken Norsk Folkehjelp generalsekretær Finn Erik Thoresen Kirkens Nødhjelp generalsekretær Atle Sommerfeldt Røde Kors generalsekretær Trygve G. Nordby
|
09.40 - 09.50
|
UNEP/GRID-ARENDAL Kathrine Ivsett Johnsen - FN-by prosjeket Ingebjørg Godskesen - FN-by prosjeket
|
09.50 - 10.00
|
STRØMMESTIFTELSEN generalsekretær Øyvind Aadland spesialrådgiver David Hansen
|
10.00 - 10.10
|
LANDSORGANISASJONEN I NORG - LO leder internasjonal avd. Karin Beate Theodorsen seksjonsleder Nina Mjøberg seksjonsleder Europa André Nerheim
|
10.10 - 10.20
|
NORGES FREDSRÅD daglig leder Frode Restad styreleder Erik Strøm
|
10.20 - 10.30
|
MENNESKERETTIGHETSHUSET daglig leder Maria Dahle programansvarlig SUS-regionen Ane Tusvik Bonde
|
10.30 - 10.40
|
Pause
|
10.40 - 10.50
|
FORUM FOR UTVIKLING OG MILJØ konst. daglig leder Ane Schjolden
|
10.50 - 11.00
|
FORUM FOR KVINNER OG UTVIKLINGSSPØRSMÅL - FOKUS daglig leder Martha Skretteberg informasjonsleder Sidsel Aas
|
11.00 - 11.10
|
RORG-SAMARBEIDET Arnfinn Nygaard
|
11.10 - 11.25
|
ATLAS-ALLIANSEN styreleder Arnt Holte fagrådsleder Svein Brodtkorb daglig leder Rikke Bækkevold Silje Hagerup, LHL
|
11.25 - 11.35
|
PLAN NORGE generalsekretær Sandro Parmeggiani styreleder Kristin Clemet
|
11.35 - 11.45
|
STUDENTENES OG AKADEMIKERNES INTERNASJONALE HJELPEFOND - SAIH 1. nestleder Karianne Bergset Austnes 2. nestleder Kamilla Stølen prosjektansvarlig Zimbabwe Wivi Engen
|
11.45 - 11.55
|
KREFTFORENINGEN¨ generalsekretær Anne Lise Ryel/rådgiver John Stigum rådgiver Sverre Berg Lutnæs
|
11.55 - 12.55
|
Lunsj
|
12.55 - 13.05
|
STIFTELSEN ØKOPOMORKA styreleder Toril Mentzoni
|
13.05 - 13.20
|
NÆRINGSLIVETS HOVEDORGANISASJON - NHO avd.direktør Espen Søilen senior rådgiver Knut Sørlie seniorrådgiver Katarina Sætersdal prosjektmedarbeider Halvor L. Willadsen
|
13.20 - 13.30
|
KJØTT- OG FJØRFEBRANSJENS LANDSFORBUND adm. direktør Dag Henning Reksnes ass. direktør Bjørn Atle Juell-Hansen
|
13.30 - 13.50
|
WWF NORGE generalsekretær Rasmus Hansson fagsjef Tore Sejerstad Utviklingsfondet daglig leder Arvid Solheim Regnskogfondet daglig leder Lars Løvold
|
13.50 - 14.00
|
WWF- NORGE Nordområdene - Barentshavet
|
14.00 - 14.10
|
NORGES NATURVERNFORBUND generalsekretær Jan Thomas Odegard leder int. prosjektavd. Yngvild Lorentzen
|
14.10 - 14.20
|
BISTANDSNEMNDA generalsekretær Oddvar Espegren informasjonsrådgiver Jan-Eivind Viumdal
|
14.20 - 14.30
|
SLETT U-LANDSGJELDA - SLUG styremedlem Sigurd Kihl styremedlem Jens Aas-Hansen
|
14.30 - 14.40
|
Pause
|
14.40 - 14.50
|
ETISKFORBRUK.NO redaktør Eidi Ann Hansen
|
14.50 - 15.00
|
LANDSRÅDET FOR NORGES BARNE- OG UNGDOMSORGANISASJONER - LNU generalsekretær Trond Enger nestleder Mari Markman internasjonal konsulent Rune Arctander
|
15.00 - 15.10
|
EUROPABEVEGELSEN generalsekretær Grete Berget informasjonsleder Rebekka Borsch
|
15.10 - 15.20
|
EUROPAHUSET daglig leder Hanne Kristin Andersen styremedlem Per Lyvind Voie
|
15.20 - 15.30
|
NEI TIL EU utredningsleder Morten Harper
|
15.30 - 15.40
|
NORSK PEN nestleder Elisabeth Eide internasjonal sekretær Eugene Schoulgin
|
15.40 - 15.50
|
V & D ENERGY Tor Vegard Vale Harald Dirdal Stiftelsen Seed Forum Norway daglig leder Odd Moe
|
15.50 - 16.00
|
NORSK TJENESTEMANNSLAG UD Mona Brøther Kjell-Gunnar Eriksen Sture Stokland Akademikerne UD Parat UD
|
|
|