12.00 - 12.10
|
HØRSELSHEMMEDES LANDSFORBUND Morten Buan, forbundsleder Anders Hegre, generalsekretær Else Marie Stuenæs, interessepolitisk rådgiver
|
12.10 - 12.20
|
NORSK KULTURFORUM Per Aimar Carlsen, styreleder Åse Festervoll, generalsekretær
|
12.20 - 12.30
|
FORENINGEN NORDEN NORGE Espen Stedje, generalsekretær
|
12.30 - 12.40
|
NORGES FORSKNINGSFRÅD Arvid Hallén, adm. direktør Anders Haneborg, divisjonsdirektør
|
12.40 - 12.50
|
NORSK KULTURHUSNETTVERK Ola M. Løkholm, styreleder Thor Olav Fjellhøi, daglig leder Anne Moe Rasmussen, styremedlem Lise Marie Nilsson, styremedlem Øystein Simonsen, styremedlem Gunn Siri Hognes, styremedlem
|
12.50 - 13.00
|
NORSK FILM-, TV- OG SPILLPRODUSENTERS FORENING Synnøve Hørsdal, styreleder
|
13.00 - 13.10
|
Pause
|
13.10 - 13.20
|
FILMREG Lars Leegaard Marøy, styreleder Marit Bakken, styremedlem
|
13.20 - 13.30
|
FILM & KINO Knut Even Lindsjørn, styreleder Birgitte Langballe, kommunikasjonssjef
|
13.30 - 13.40
|
NORSKE DANSEKUNSTNERE Peder Horgen, forbundsleder Grete Valstad, generalsekretær Halldis Olafsdottir, nestleder
|
13.40 - 13.50
|
PRODA PROFESJONELL DANSETRENING Lene Hafstad, daglig leder Anne A. T. Kværner, styreleder
|
13.50 - 14.00
|
DANSENS HUS OG DANSEINFORMASJONEN Un-Magritt Nordseth, kunstnerisk leder, Dansens Hus Randi Urdal, daglig leder Danseinformasjonen
|
14.00 - 14.10
|
SKUESPILLER- OG DANSERALLIANSEN AS Tone Øvrebø Johannessen, daglig leder Guro Nagelhus Schia, danser Hanne Dieserud, skuespiller
|
14.10 - 14.20
|
Pause
|
14.20 - 14.30
|
NORSK SKUESPILLERFORBUND Hauk Heyerdahl, forbundsleder Ida Willassen, informasjonskonsulent Ulla Marie Broch, varamedlem i styret
|
14.30 - 14.40
|
NORSK SCENEKUNSTBRUK Ådne Sekkelsten, daglig leder Janne Langaas, styreleder
|
14.40 - 14.50
|
NORSK MUSIKKRÅD Magnar Bergo, daglig leder Halvard Kausland, styreleder
|
14.50 - 15.00
|
MUSIKERNES FELLESORGANISASON Hans Ole Rian, forbundsleder Anders Hovind, nestleder Erica Berthelsen, informasjonsansvarlig
|
15.00 - 15.10
|
DE UNGES ORKESTERFORBUND Carl Ninian Wika, styreleder Terje Winther, daglig leder Kari Saanum, informasjonskonsulent
|
15.10 - 15.20
|
Pause
|
15.20 - 15.30
|
NORSK JAZZFORUM Kristin Danielsen, styreleder Tore Flesjø, daglig leder Anders Lønne Grønseth, musiker og styremedlem
|
15.30 - 15.45
|
NORSK TEATER- OG ORKESTERFORENING Morten Gjelten, direktør Bernt Bauge, styreleder Hanne Tømta, nestleder
|
15.45 - 15.55
|
SYNG FOR LIVET/KRAFTTAK FOR SANG Hans Kåre Flø, leder Syng for livet Ulrika Bergroth Plur, generalsekretær Musikk i skolen Sigrid Kjetilsdotter Jore, Norsk Kvedarforum Katarina de Brisis, styreleder Norsk stemmepedagogisk forum Jon G. Olsen, leder Musikkens studieforbund
|
15.55 - 16.05
|
MUSIKKENS STUDIEFORBUND, MUSIKK I FENGSEL OG FRIHET Jon G. Olsen, styreleder i Musikkens studieforbund Kristin Orestad Clementz, daglig leder i Musikkens studieforbund Mari Tangen, administrativ leder i Musikk i fengsel og frihet
|
16.05 - 16.15
|
OPERA NORGE Pål Scott Hagen, styreleder Katharina Jakhelln Semb, styremedlem
|
16.15 - 16.25
|
ORGANISASJON FOR FOLKEMUSIKK OG FOLKEDANS Linda Dyrnes, daglig leder Mari Skeie Ljones, nestleder i styret
|
16.25 - 17.25
|
PAUSE
|
17.25 - 17.35
|
MEDIEBEDRIFTENES LANDSFORENING Randi S. Øgrey, adm. direktør Bjørn Wisted, fagsjef Mari Velsand, sjefredaktør og adm. dir. i Nationen
|
17.35 - 17.45
|
LANDSLAGET FOR LOKALAVISER Rune Hetland, generalsekretær Ståle Melhus, styreleder
|
17.45 - 17.55
|
SÁLAS Geir Wulff, redaktør Kari Lisbeth Hermansen, redaktør
|
17.55 - 18.05
|
NORSK REDAKTØRFORENING Arne Jensen, generalsekretær Reidun Kjelling Nybø, assisterende generalsekretær
|
18.05 - 18.15
|
BOKHANDLERFORENINGEN Trine Stensen, adm. direktør
|
18.15 - 18.25
|
DEN NORSKE FORFATTERFORENING Sigmund Løvåsen, leder Mette Møller, generalsekretær
|
18.25 - 18.35
|
DIS-NORGE, SLEKT OG DATA Mette Gunnari, generalsekretær Torill Johnsen, styreleder
|
18.35 - 18.45
|
Pause
|
18.45 - 18.55
|
NORGES BLINDEFORBUND Atle Lunde, forbundsleder Sverre Fuglerud, leder seksjon informasjon og interessepolitikk Espen Lahnstein, rådgiver
|
18.55 - 19.05
|
NYNORSK FORUM Ottar Grepstad, direktør Erik Ulfsby, teatersjef Åse Wetås, direktør Vidar Høviskeland, dagleg leiar
|
19.05 - 19.15
|
NORSKE KUNSTHÅNDVERKERE OG NORWEGIAN CRAFTS, NORSKE KUNSTHÅNDVERKERE FORMIDLING Lise Stang Lund, styreleder Norske Kunsthåndverkere Trude Gomnæs Ugelstad, daglig leder, Norwegian Crafts Gjertrud Steinsvåg, leder for internasjonale prosjekter
|
19.15 - 19.25
|
NORGES MUSEUMSFORBUND Liv Ramskjær, generalsekretær Jan Hoff Jørgensen, styreleder Sidsel Levin, daglig leder Jødisk Museum Rolf Kirschner, styreleder Jødisk Museum Espen Wæhle, direktør Norsk Maritimt Museum
|
19.25 - 19.35
|
FOLKEAKADEMIENES LANDSFORBUND Mildrid Kjenstad Holst, landsstyremedlem Ingvild Berrefjord, landsstyremedlem
|
19.35 - 19.45
|
LANDSLAGET FOR LOKAL- OG PRIVATARKIV Tom Oddby, nestleiar Cecilie Lintoft, leiar privatarkivseksjon
|
19.45 - 19.55
|
NORSKE BILLEDKUNSTNERE Hilde Tørdal, styreleder Gjert Gjertsen, daglig leder
|
19.55 - 20.05
|
UNGOMMENS KULTURMØNSTRING Torstein Siegel, daglig leder Alva Eide, leder Ung Ressursgruppe Jeroshan Alexander, nestleder Ung Ressursgruppe
|